top of page
thu-baskan-QHC4Y2LVDFAZ0MPKMUF6.jpg

İpek Eyüboğlu

1992 doğumlu İpek Eyüboğlu, eğitim hayatına TED İstanbul Koleji Vakfı'nda başladı. Okulumuzun ilk öğrencilerinden olan Eyüboğlu, 12 sene okulumuzdan okuduktan sonra "Altın Kız Öğrenci" ödülüne laik görüldü. Mezuniyet sonras Boston, Northeastern Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olan Eyüboğlu, aile şirketinde çalışıyor. 2019 yılında beri 3. dönem başkanlığına devam ediyor.

  • LinkedIn

Başkanın Mesajı

Sevgili Kuzenlerim,

Eğitim hayatı kişinin geleceğinde büyük yer kaplıyor. Oniki senemi TED İstanbul Koleji’nde geçirmiş bir TED’li olmaktan her gün gurur duyuyorum. Büyük mutlulukla tamamladığım öğrencilik yıllarımı geride bırakırken, iş hayatına atıldığım günlerde TED İstanbul Koleji Mezunları Derneği’nin bir parçası olmak ve TED mirasını devam ettirmek benim için ayrı bir gurur.

İlköğretim ve lise yıllarında paylaştığımız değerleri devam ettirmek her TED’linin görevidir. Gerek iş hayatı, gerek sosyal hayatta karşımıza çıkan her TED’li ile ortak bir paydamız olması bizim için bir ayrıcalıktır. Aile kavramını güçlendirmek için sosyal buluşmalarımıza önem veriyoruz. Bu sırada çağa ayak uydurmak adına sosyal medya hesaplarımızın hepsinden mezunlarımız ve başarıları hakkında içerik paylaşmaya devam ediyoruz.

Sizden ricam, sosyal mirasımız devam ettirmek için etkinliklere katılmanız, sosyal medya platformlarındaki içeriklerimize destek sağlamanız ve kendi projeleriniz için bize ulaşmanızdır.

Ben ve Kurullarımız da yer alan arkadaşlarımız size bu alanı yaratmak için her gün çalışıyoruz. Sizlerin desteği ile TED kültürünü yaşatmak ve küçük kuzenlerimize destek olmak bize büyük heyecan veriyor.

Buluşmalarda görüşmek üzere.
 

Saygı ve sevgilerimle,

İpek Eyüboğlu

TEDMED Yönetim Kurulu Başkanı

bottom of page